Ankara'da muhabbet kuşu almak istiyorum

InternettinHoca

Kullanıcı
Projenizi daha önce duymuş ve çok beğenmiştim. Bir çekiliş düzenlemişsiniz orada yeniden gördüm ve ziyaret etmişttim. Şimdi de bu güzel projeye destek için üye olmak istedim. Ama üye olmuşken neden ilk konulardan birini açan ve yararlanan ben olmayayım değil mi? :)

Ankrara'da yaşıyorum ve muhabbet kuşu almak istiyorum. Ama konuşma öğretebileceğim bir cins olmalı ki bunu seçecek kadar bilgi sahibi değilim. Ne kadar ücretle hangi özellikleri gözeterek alabilirim. Bir de acaba illa petshop'a gitmeli miyim yoksa kargo ile falan ulaştırılabiliyor mu?

admin

Yönetici
Projenizi daha önce duymuş ve çok beğenmiştim. Bir çekiliş düzenlemişsiniz orada yeniden gördüm ve ziyaret etmişttim. Şimdi de bu güzel projeye destek için üye olmak istedim. Ama üye olmuşken neden ilk konulardan birini açan ve yararlanan ben olmayayım değil mi? :)

Ankrara'da yaşıyorum ve muhabbet kuşu almak istiyorum. Ama konuşma öğretebileceğim bir cins olmalı ki bunu seçecek kadar bilgi sahibi değilim. Ne kadar ücretle hangi özellikleri gözeterek alabilirim. Bir de acaba illa petshop'a gitmeli miyim yoksa kargo ile falan ulaştırılabiliyor mu?
Merhaba,

Öncelikle ailemize hoş geldiniz :) Ankara'da kuş alabileceğiniz kişilerden 1 tanesi benim fakat şuan elimde yavru kuşum yok. Bu nedenle sizi Serkan abimize yönlendirmek isterim.

InternettinHoca

Kullanıcı
Merhaba,

Öncelikle ailemize hoş geldiniz :) Ankara'da kuş alabileceğiniz kişilerden 1 tanesi benim fakat şuan elimde yavru kuşum yok. Bu nedenle sizi Serkan abimize yönlendirmek isterim.

Eyvallah hocam üretici ilan ve facebooklarını falan inceledim ama merak ettiğim bir konu acaba kargo ile gönderebiliyor musunuz? Çünkü Akyurt ilçesine isteyeceğim veya olmuyorsa da merkeze geldiğim de ziyaret edebilirim artık.

Bir de fiyat konusunda Serkan Bey yardımcı olabilirse foruma giriyorsa sevinirim.

admin

Yönetici
@InternettinHoca Kargo ile asla canlı hayvan taşımacılığı yapılmamakta. Kuş almak istediğiniz vakit eğer şehir dışından alıyorsanız otobüs ile gönderim yaparlar. Diğer türlü eğer aynı şehirde yaşıyorsanız sizin bizzat gidip elden teslim almanız gerekir.

Serkan abi iş yoğunluğu nedeniyle maalesef sitede pek fazla aktif olamıyor. Fiyat konusunda sizi asla üzmeyecektir. Muhammet Çelik yönlendirdi demeniz yeterli hocam. Eğer Serkan abinin elinde yavru olmaz ise Ömer Höçük kardeşimiz ile iletişime geçebilirsiniz. Kendisini pet shop olarak değil üretici olarak görebilirsiniz. Ankara Sincan'da yeri.

Son düzenleme:

RAİNBOW İZMİR

Kullanıcı

merhaba
Kuşunuza konuşma öğretmek aslında çokta muhabbet kuşunun cinsi ile alakalı değil arkadaşım.Sizin dikkat etmeniz yeni yeme düşmüş olması yani anneden yeni ayrılmış ama kendi yemini yiyebiliyor olması ve kuşunuzun erkek olmasıdır.Ne kadar küçükse alışma süresi o kadar kısalır.Konuşmasıda onunla ne kadar ilgilenir konuşursanız o denli karşılık bulabilirsiniz.Size güven veren bir petshoptan rengini beğendiğiniz bir yavru kuşu sahiplenebilirsiniz...